Created with Sketch.

Contact

echipa noastră

NUFARM ROMANIA SRL

Str. Poet Andrei Muresanu 11-13, ap. 3, et. 2,

Bucuresti, sector 1, cod 011841

Tel: 021/2246320;

Fax: 021/2246319

Departament Vanzari

Daliana Ast

Director National de Vanzari

Tel: 0744596225

Tel./Fax: 0350/804.327

daliana.ast@nufarm.com

Imi place agricultura, pretuiesc si respect oamenii si imi place mult ceea ce fac !
E un privilegiu sa cresti si sa te dezvolti intr-o industrie atat de frumoasa , cu oameni frumosi, cu multe provocari, cu multa munca dar si cu satisfactii ! E un echilibru fragil intre business si pasiune, un dinamism care te mentine permanent in forma si iti aduce un soi de dependenta de care nu ai cum sa scapi !
Sunt de 24 de ani in industrie din care 12 ani in Nufarm ! Apartin acestei lumi speciale si ma simt extrem de norocoasa pentru aceasta sansa.

Irina Mitu

Director Regional de Vanzari Sud-Est

Tel: 0720036452
irina.mitu@nufarm.com

Nicolaie Nita

Director Regional de Vanzari Nord-Est

Tel: 0745807585

Tel./Fax: 0350/801.352

nicolaie.nita@nufarm.com

Nina Cirstei

Director Regional de Vanzari Sud

Tel: 0745981361
nina.cirstei@nufarm.com

Vasile Bodnar

Reprezentant Tehnic Vest

Tel: 0739675712
Vasile.Bodnar@nufarm.com

Elvira Petrescu

Director General

Tel: 0724 NUFARM
elvira.petrescu@nufarm.com

Theodora Ioja

Asistent birou & Relatii Clienti

Tel: 0720046469

theodora.ioja@nufarm.com

Rozina Chesnoiu

Manager Aprovizionare

Tel: 0724227368

rozina.chesnoi@nufarm.com

Cristiana Staniloiu

Specialist Relatii Clienti/Procesare Comenzi

Gabriel Popa

Specialist Relatii Clienti/Aprovizionare

Tel:0720014937

gabriel.popa@nufarm.com

Zamfira Iosif

Director Departament Dezvoltare si Cercetare de Piata

Tel: 0724 NUFARM
zamfira.iosif@nufarm.com

Adrian Ionescu

Manager Dezvoltare & Culturi Speciale

Tel: 0720052554
adrian.ionescu@nufarm.com

Agricultura înseamnă viata.
Deși sunt absolvent de horticultura, am lucrat deseori si in culturile mari de câmp oferindu-mi astfel o viziune mult mai clara si ampla asupra întregii agriculturii romanești si europene. De peste 10 ani lucrez in agricultura confruntându-mă in fiecare an cu noi probleme, însă un lucru este cert, iubesc provocarea de a găsi soluții optime pentru a asigura hrana si bunăstarea oamenilor. <Bringing you new solutions> pentru mine reprezintă oportunitatea de a face o agricultura adaptata tehnologiilor viitorului, dar puternic ancorata in sustenabilitate pentru a obține rezultate uimitoare cu un minim de efort.

Ioana Banu

Manager Proiect - Omologari

Tel: 0735168090

ioana.banu@nufarm.com

Vladimir Cojuhari

Manager Culturi Oleaginoase

Adrian Voicu

Manager Promovare

Tel: 0757081221

adrian.voicu@nufarm.com

Andrei Necula

Manager Proiect - Promovare

Tel: 0724227367

andrei.necula@nufarm.com

Mihaela Popescu

Controlor Financiar & HR

Tel: 0724 NUFARM

mihaela.popescu@nufarm.com